Bank lektorów Schowek
Znajdź lektora:

Lektoring.pl wspiera Twoje działania businessowe dźwiękiem. Dostarczamy kompletne rozwiązania multimedialne.

FIRMA

Marka Lektoring.pl należy do Agencji Multimedialnej Mediaserwis.Net. Dostarczamy rozwiązania multimedialne już od 10 lat. Zespół Lektoring.pl tworzą ludzie Radia z doświadczeniem pracy w mediach oraz profesjonalni lektorzy natywni, którzy nagrywają zarówno w naszym jak i we własnych studiach nagrań. W ciągu 10 lat zrealizowaliśmy kilkaset spotów reklamowych, udźwiękowiliśmy setki filmów multimedialnych, przeczytaliśmy tysiące stron tekstu i wypowiedzieliśmy kilkaset tysięcy słów.

METODOLOGIA

Najważniejszy jest przekaz. Czysto, wyraźnie, z odpowiednią intonacją i modulacją głosową. Sposób. Liczy się droga, którą obieramy dla danego nagrania, tempo nagrania dostosowane do charakterystyki filmu, grupa docelowa (przedział wiekowy), płeć głosu – żeński czy męski. Inne czynniki decydują o jakości – sprzęt do nagrań, oczyszczenie materiału audio, zapis nagrania, obróbka i eksport do plików *mp3 lub *wav z zachowaniem możliwie jak najwyższej jakości. Klient otrzymuje gotowy, w pełni ukończony produkt dźwiękowy.

REALIZACJE

Nagrania realizowaliśmy dla wielu osób, firm polskich i zagranicznych. Przez 10 lat zrealizowaliśmy spoty reklamowe, komunikaty dźwiękowe, dialogi polskie i zagraniczne, jingle reklamowe, prezentacje multimedialne, filmy szkoleniowe, systemy zapowiedzi telefonicznej IVR, nagrania na potrzeby firm audiomarketingowych, nagrania dźwiękowe do reklamy mobilnej, nagrania do reklam telewizyjnych. Przerobiliśmy setki filmów dostarczonych przez klientów w różnych językach.

Szybki kontakt

  Oszczędzamy Twój czas - wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

  Szukam lektora:

  Pole emisji:

  ...

  W jaki sposób znalazłeś Lektoring.pl?

  Nasza oferta

  Studio Nagrań Lektorskich