Bank lektorów Schowek
Znajdź lektora:

Bank głosów

Bank głosów lektorskich

Polskich i Zagranicznych – Warszawa

Studio Lektoring.pl prowadzi profesjonalny bank głosów, czyli obszerną bazę głosów lektorów polskich i zagranicznych. Ich głosy mogą zostać wykorzystywane w filmach, reklamach oraz różnego rodzaju prezentacjach. Wszystko zależy od potrzeb naszych Klientów. W naszym studiu nagrywają swoje głosy lektorzy pochodzący z Polski oraz wielu krajów Europy i świata. Lektorzy, którzy zasilają banki głosów polskich i zagranicznych, są przygotowani na realizacje różnego rodzaju projektów – zgodnie z życzeniami naszych Klientów. Nasz bank lektorów zdobył uznanie na terenie miasta Warszawa (a jak wiadomo w stolicy powstaje najwięcej produkcji filmowych oraz reklamowych). Bank głosów lektorskich umożliwia szybki i prosty wybór wśród wielu różnych głosów idealnego lektora dla naszego projektu, i co najważniejsze – bez zbędnych formalności i jakichkolwiek utrudnień. Od konkurencji, którą po części stanowią dla nas inne banki głosów, wyróżnia nas przejrzystość umów i cenników. Nie stosujemy zbędnych podkategorii cenowych, ponieważ wiemy, że tego oczekują nasi Klienci. System rozliczeń jest przejrzysty.
Podczas przeglądania naszej strony istnieje możliwość posłuchania fragmentów nagrań naszych czołowych lektorów, z którymi współpracujemy od początku istnienia naszej firmy. Bank lektorów polskich prezentujemy w intuicyjny sposób. Obecnie w tej kategorii mamy kilkadziesiąt głosów żeńskich i głosów męskich. Są to najlepsze głosy w dobrej cenie. Nie tracimy czasu na współpracę z przeciętnymi głosami. Bank lektorów zagranicznych stale powiększamy. Obecnie w tej kategorii mamy 150 lektorów posługujących się zarówno popularnymi językami (m.in. angielskim, amerykańskim, niemieckim, francuskim), jak i mało znanymi językami (m.in. chińskim, indonezyjskim, holenderskim, rumuńskim). Warto dodać, że wciąż nawiązujemy współpracę z nowymi lektorami. Większość lektorów zagranicznych pracuje we własnych studiach w kraju swojego pochodzenia, więc mają oni bogate doświadczenie. Jesteśmy również otwarci na nowe sugestie naszych Klientów, które bierzemy pod uwagę podczas nawiązywania nowych współprac. Kontaktując się z naszą firmą, mają Państwo pewność, że dokonacie najlepszego wyboru lektora. Nasz bank głosów lektorskich spełni Państwa oczekiwania.
Jak wiadomo wybór dobrego głosu ma niebagatelne znaczenie w wielu przedsięwzięciach. Lektorzy z pierwszej pozycji naszych list gwarantują sukces, ponieważ charakteryzują ich doskonała dykcja, barwa głosu i ekonomiczność wypowiedzi. W dodatku wcale nie kosztują wiele, biorąc pod uwagę ich umiejętności lektorskie i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy.

Lektoring.pl – Studio lektorskie na wyciągnięcie ręki.

Szybki kontakt

  Oszczędzamy Twój czas - wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

  Szukam lektora:

  Pole emisji:

  ...

  W jaki sposób znalazłeś Lektoring.pl?

  Nasza oferta

  Studio Nagrań Lektorskich