Bank lektorów Schowek
Znajdź lektora:

Bank głosów lektorskich

Baza Głosów Lektorskich

Wybór lektora do nagrania nie może być pochopny, ważne jest, aby specjalista był odpowiednio dopasowany do fabuły oraz odbiorców, do których jest ona skierowana. Inny głos będzie pasował do reklamy zadedykowanej do młodszych odbiorców czy do słuchowiska radiowego lub audiobooka, jeszcze inny do materiałów naukowych, jak e-podręczniki. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie rozbudowany bank głosów lektorskich, dzięki któremu znajdziesz idealny wokal do swoich nagrań.

Profesjonalni lektorzy polscy i zagraniczni

Prezentujemy rozbudowaną bazę lektorów, których głosy będą prawdziwą ozdobą Twojego nagrania. Osoby współpracujące z naszą firmą to wyłącznie profesjonaliści, którzy mogą poszczycić się dużym doświadczeniem w branży. Nasz bank obejmuje specjalistów z Polski, jak i z wielu innych krajów z Europy i pozostałych kontynentów. W przypadku obcokrajowców udostępniamy głosy wyłącznie native speakerów, dlatego mogą oni być wykorzystani w nagraniach przeznaczonych dla mieszkańców danego kraju. Lektorzy spełnią wymagania dowolnego rodzaju produkcji, zarówno reklam dźwiękowych czy telewizyjnych, jak i audiobooków czy prezentacji. Głosy w bazie podzielone są nie tylko pod kątem języka, ale też płci, dlatego wyszukiwanie jest jeszcze prostsze.

Jaki głos wybrać?

W momencie przygotowywania materiału marketingowego należy wziąć pod uwagę stereotypy, które nadal są popularne w społeczeństwie. Szczególnie istotna będzie tutaj płeć lektora, należy wybrać ją zgodnie z branżą produktu, którego dotyczy spot. Kobiece wokale doskonale sprawdzą się w przypadku reklam kosmetyków, lekarstw czy też artykułów dla dzieci. Z kolei męskie głosy będą lepiej pasować do reklam związanych z motoryzacją, branżą budowlaną czy finansową. Jednak nie tylko płeć lektora będzie tutaj istotna, warto zwrócić też uwagę na tonację, tembr czy nawet tempo wypowiedzi. Nie bez znaczenia będzie też wiek kandydata, który bardzo łatwo można „wyczytać” z jego głosu. Nasza baza lektorów umożliwia odsłuchanie próbek nagrań, dzięki czemu można łatwiej dopasować kandydata do indywidualnych potrzeb.

Szczegółowe informacje

Zachęcamy do zapoznania się z lektorami dostępnymi w naszym banku, współpracujemy z profesjonalistami z całego świata, dlatego baza obejmuje zarówno popularne języki, jak angielski, francuski, czy niemiecki, jak i te bardziej egzotyczne – chiński, indonezyjski czy fiński. W banku głosów udostępniliśmy wygodną wyszukiwarkę, musisz tylko określić język, stawkę cenową, termin nagrania oraz płeć lektora, aby zobaczyć kandydatów najbardziej dopasowanych do potrzeb.

Przykłady nagrań zrealizowanych na zlecenie różnych firm z różnymi głosami lektorskimi:Dla firmy Door Group S.A.język polski – dialog: (głos męski i żeński):

Dla firmy VisualHeads:

język angielski – prezentacja produktów firmy VOX.

Dla firmy TriStart:

język francuski – prezentacja firmy Arkop:

Dla firmy Sprint Polska:

język angielski – prezentacja firmy Sprint:

Dla firmy XTRF LTD:

język rosyjski – prezentacja platformy XTRF:

Dla firmy BAUTECH Sp. z o.o.:

język rosyjski – film produktowy – lektoring:

Prezentacje produktowe w 8 językach, np. chińskim:

język chiński:

Dla firmy Formaster, producenta filtrów DAFI – lektoring amerykański

język US native dla produktu Dafi:

Szybki kontakt

  Oszczędzamy Twój czas - wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

  Szukam lektora:

  Pole emisji:

  ...

  W jaki sposób znalazłeś Lektoring.pl?

  Nasza oferta

  Studio Nagrań Lektorskich