Bank lektorów Schowek
Znajdź lektora:

Produkcja spotów reklamowych

Produkcja spotów – reklama głosowa

Sukces spotu marketingowego zależy od wielu czynników, z czego większość nie jest związana z samym przedmiotem reklamy. Oprócz ciekawej fabuły i profesjonalnego montażu bardzo ważnym elementem jest głos narratora, który powinien być przyjemny dla słuchacza i zachęcać go do śledzenia fabuły. Dlatego oferujemy Ci usługi profesjonalnego lektora reklamowego, który sprawi, że Twój spot marketingowy odniesie sukces!

Stworzenie spotu reklamowego, który dotrze do odbiorców i zostanie przez nich pozytywnie odebrany, jest nie lada wyzwaniem, szczególnie jeśli na tym polu nie ma się większego doświadczenia. Jeśli więc chcesz nagrać profesjonalny dźwiękowy spot reklamowy, to skorzystaj z możliwości, jakie oferuje lektoring.pl.
Jesteśmy specjalistami od tworzenia atrakcyjnych form reklamowych, w których można usłyszeć wykwalifikowanych i znanych lektorów. Nasza firma współpracuje z najlepszymi profesjonalistami, dzięki którym stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny materiał promocyjny. Zajmujemy się przede wszystkim realizacją reklam do radia, do systemów mobilnych, a także podkładamy dźwięki i głosy pod billboardy telewizyjne.

Dlaczego warto?

Skorzystanie z usług lektora reklamowego to doskonała inwestycja, wbrew pozorom bowiem podkładanie głosu w spocie nie jest łatwym zadaniem. Dobry narrator musi mieć przede wszystkim doskonałą dykcję, w przeciwnym wypadku jego kwestia może być niezrozumiała dla słuchaczy nagrania. Poza tym powinien on także umiejętnie dopasowywać modulację głosu do odbiorców, a także dbać o prawidłowe tempo wypowiadanych kwestii. Nie bez znaczenia będzie też tembr głosu, który powinien być przyjazny dla odbiorcy. Nie musisz jednak szukać uniwersalnego lektora! Udostępniamy dla Ciebie bank głosów, z którego możesz wybrać wokal najbardziej pasujący do profilu Twojej reklamy.

Szczegóły dotyczące oferty

W naszym studio nagraniowym zajmujemy się realizacją reklam dźwiękowych, m.in. dla stacji radiowych. W zależności od Twoich potrzeb nagranie może trwać 8, 15, 30 czy 45 sekund, jednak realizujemy też spoty o większej długości. Nasi lektorzy podejmują się też podkładania głosu do reklam odtwarzanych w samochodzie, a także dźwiękowych billboardów telewizyjnych czy nagrań udostępnianych na stronach internetowych. Jednak nasza usługa to nie tylko sam lektor, ale też tło nagrania, na życzenie w spocie umieszczamy też podkład dźwiękowy, zawierający np. ciekawe efekty specjalne, które zwiększą atrakcyjność przekazu. Jeśli zainteresowała Cię oferta, koniecznie sprawdź nasz cennik. Zachęcamy też do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami, do których należą m.in. nagrania zapowiedzi telefonicznych (IVR), montaż filmów czy podkład głosu pod audiobooki, e-poradniki oraz e-książki.

Co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić?

Dla klientów, korzystających z naszych usług, możemy wyprodukować:

 • materiały reklamowe, przeznaczone dla stacji radiowych (o długości 8, 15, 30, 45 sekund i dłuższych),
 • dźwiękowe billboardy telewizyjne,
 • reklamę dźwiękową z samochodu,
 • spoty dla firm zajmujących się audio marketingiem – na potrzemy swoich klientów,
 • ciekawe i przykuwające uwagę nagrania na strony internetowe (dla firm i klientów prywatnych),
 • jakiekolwiek inne ścieżki dźwiękowe.

W zależności od potrzeb spot może zawierać podkład dźwiękowy, efekty specjalne, a także nagranie lektorskie. Klient więc dostaje kompletną ścieżkę audio.

Obszerna baza lektorów i profesjonalny sprzęt nagraniowy

Wszystkim klientom, wybierającym usługi lektoring.pl, możemy zaoferować szeroki wybór lektorów reklamowych, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nasi specjaliści, z którymi przygotujemy dla Ciebie nagranie, skutecznie przykują uwagę do najważniejszych elementów Twojej oferty. Każdy widniejący w zaprezentowanej bazie lektor to profesjonalista. Niektórzy z nich są szerzej rozpoznawalni wśród słuchaczy, inni zaś niosą świeżość, którą odbiorcy z pewnością docenią. Z kolei nasze nowocześnie wyposażone studio nagrań gwarantuje uzyskanie najwyższej jakości nagrania, dzięki czemu stworzona reklama z pewnością odniesie sukces.
Jeśli więc poszukujesz firmy, z którą stworzysz atrakcyjny podkład dźwiękowy do swojego spotu radiowego, telewizyjnego, na stronę internetową, do filmu instruktażowego lub do innego przeznaczenia, to skorzystaj z pomocy lektoring.pl. Gwarantujemy, że wsłuchamy się w Twoje potrzeby, pomożemy dobrać Ci najlepsze rozwiązania, a finalnie – otrzymasz gotowe do podłożenia lub emisji nagranie.

Przykłady zrealizowanych spotów reklamowych: (radiowe, internetowe, mobilne)

Szybki kontakt

  Oszczędzamy Twój czas - wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

  Szukam lektora:

  Pole emisji:

  ...

  W jaki sposób znalazłeś Lektoring.pl?

  Nasza oferta

  Studio Nagrań Lektorskich