Bank lektorów
Znajdź lektora:

Produkcja spotów reklamowych

Produkcja spotów

Zajmujemy się produkcją spotów reklamowych z przeznaczeniem dla:

  • – stacji radiowych (8 sekund, 15 sekund, 30 sekund, 45 sekund i dłuższe)
  • – dźwiękowe billboardy telewizyjne
  • – systemów reklamy mobilnej (reklama dźwiękowa z samochodu)
  • – firm zajmujących się audiomarketingiem – na potrzeby swoich klientów
  • – firm i osób na potrzeby strony internetowej lub własne
  • – wszelkie inne przeznaczenia

Realizacja spotu reklamowego obejmuje nagranie lektorskie, wstawienie podkładu dźwiękowego oraz efektów dźwiękowych w zależności od charakterystyki zlecenia.

Nasze studio lektorskie to miejsce, w którym znajdziesz nie tylko klasyczne usługi lektorskie, ale również bank głosów i pomoc w zakresie działań związanych z każdą formą reklamy i szeroko pojętym marketingiem. Jeśli interesuje Cię lektor reklamowy ze świeżym i niepowtarzalnym głosem, który będzie wyróżniał się na tle innych, nie mogłeś trafić lepiej. Zajmujemy się produkcją spotów reklamowych (obejmujących zazwyczaj nagranie lektorskie, podkład dźwiękowy i ewentualnie efekty dźwiękowe). Przygotowujemy wszelkie formy nagrań i zapowiedzi (np. telefoniczne), nagrywamy też materiały szkoleniowe.

Każdy lektor, który pracuje w naszym serwisie, świadczy usługi na najwyższym poziomie. Przygotowane w naszym studio nagrania idealnie nadają się do reklam emitowanych w telewizji, w wersji mobilnej albo takich, które będą emitowane w przestrzeni radiowej. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami, jesteśmy otwarci na oczekiwania klientów i chętnie podejmujemy wyzwania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby nadać reklamie nowy, niepowtarzalny wymiar.

Przykłady zrealizowanych spotów reklamowych: (radiowe, internetowe, mobilne)

Szybki kontakt

Oszczędzamy Twój czas - wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Szukam lektora:

Pole emisji:

Nasza oferta

Studio Nagrań Lektorskich