Bank lektorów
Znajdź lektora:

Produkcja spotów reklamowych

Produkcja spotów

Stworzenie spotu reklamowego, który dotrze do odbiorców i zostanie przez nich pozytywnie odebrany, jest nie lada wyzwaniem, szczególnie jeśli na tym polu nie ma się większego doświadczenia. Jeśli więc chcesz nagrać profesjonalny dźwiękowy spot reklamowy, to skorzystaj z możliwości, jakie oferuje lektoring.pl.
Jesteśmy specjalistami od tworzenia atrakcyjnych form reklamowych, w których można usłyszeć wykwalifikowanych i znanych lektorów. Nasza firma współpracuje z najlepszymi profesjonalistami, dzięki którym stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny materiał promocyjny. Zajmujemy się przede wszystkim realizacją reklam do radia, do systemów mobilnych, a także podkładamy dźwięki i głosy pod billboardy telewizyjne.

Co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić?

Dla klientów, korzystających z naszych usług, możemy wyprodukować:

  • materiały reklamowe, przeznaczone dla stacji radiowych (o długości 8, 15, 30, 45 sekund i dłuższych),
  • dźwiękowe billboardy telewizyjne,
  • reklamę dźwiękową z samochodu,
  • spoty dla firm zajmujących się audio marketingiem – na potrzemy swoich klientów,
  • ciekawe i przykuwające uwagę nagrania na strony internetowe (dla firm i klientów prywatnych),
  • jakiekolwiek inne ścieżki dźwiękowe.

W zależności od potrzeb spot może zawierać podkład dźwiękowy, efekty specjalne, a także nagranie lektorskie. Klient więc dostaje kompletną ścieżkę audio.

Obszerna baza lektorów i profesjonalny sprzęt nagraniowy

Wszystkim klientom, wybierającym usługi lektoring.pl, możemy zaoferować szeroki wybór lektorów reklamowych, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nasi specjaliści, z którymi przygotujemy dla Ciebie nagranie, skutecznie przykują uwagę do najważniejszych elementów Twojej oferty. Każdy widniejący w zaprezentowanej bazie lektor to profesjonalista. Niektórzy z nich są szerzej rozpoznawalni wśród słuchaczy, inni zaś niosą świeżość, którą odbiorcy z pewnością docenią. Z kolei nasze nowocześnie wyposażone studio nagrań gwarantuje uzyskanie najwyższej jakości nagrania, dzięki czemu stworzona reklama z pewnością odniesie sukces.
Jeśli więc poszukujesz firmy, z którą stworzysz atrakcyjny podkład dźwiękowy do swojego spotu radiowego, telewizyjnego, na stronę internetową, do filmu instruktażowego lub do innego przeznaczenia, to skorzystaj z pomocy lektoring.pl. Gwarantujemy, że wsłuchamy się w Twoje potrzeby, pomożemy dobrać Ci najlepsze rozwiązania, a finalnie – otrzymasz gotowe do podłożenia lub emisji nagranie.

Przykłady zrealizowanych spotów reklamowych: (radiowe, internetowe, mobilne)

Szybki kontakt

Oszczędzamy Twój czas - wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Szukam lektora:

Pole emisji:

Nasza oferta

Studio Nagrań Lektorskich