Bank of lectors Schowek
Find a lector:

O nas

Lektoring.pl wspiera Twoje działania businessowe dźwiękiem. Dostarczamy kompletne rozwiązania multimedialne.

FIRMA

Marka Lektoring.pl należy do Agencji Multimedialnej Mediaserwis.Net. Dostarczamy rozwiązania multimedialne już od 10 lat. Zespół Lektoring.pl tworzą ludzie Radia z doświadczeniem pracy w mediach oraz profesjonalni lektorzy natywni , którzy nagrywają zarówno w naszym jak i we własnych studiach nagrań. W ciągu 10 lat zrealizowaliśmy kilkaset spotów reklamowych, udźwiękowiliśmy setki filmów multimedialnych, przeczytaliśmy tysiące stron tekstu i wypowiedzieliśmy kilkaset tysięcy słów.

METODOLOGIA

Najważniejszy jest przekaz. Czysto, wyraźnie, z odpowiednią intonacją i modulacją głosową. Sposób. Liczy się droga którą obieramy dla danego nagrania, tempo nagrania dostosowane do charakterystyki filmu, grupa docelowa (przedział wiekowy), płeć głosu – żeński czy męski. Inne czynniki decydują o jakości – sprzęt do nagrań, oczyszczenie materiału audio, zapis nagrania, obróbka i eksport do plików *mp3 lub *wav z zachowaniem możliwie jak najwyższej jakości. Klient otrzymuje gotowy, w pełni ukończony produkt dźwiękowy.

REALIZACJE

Nagrania realizowaliśmy dla wielu osób, firm polskich i zagranicznych. Przez 10 lat zrealizowaliśmy spoty reklamowe, komunikaty dźwiękowe, dialogi polskie i zagraniczne, jingle reklamowe, prezentacje multimedialne, filmy szkoleniowe, systemy zapowiedzi telefonicznej IVR, nagrania na potrzeby firm audiomarketingowych, nagrania dźwiękowe do reklamy mobilnej, nagrania do reklam telewizyjnych. Przerobiliśmy setki filmów dostarczonych przez klientów w różnych językach.

Fast contact

    We are saving your time - fill in a form , and we will get in touch with you immediately.

    Search lector:

    Field of emission:

    Nasza oferta

    Studio Nagrań Lektorskich