Bank lektorów Schowek
Znajdź lektora:

Profesjonalny lektor do prezentacji

Jeśli chcesz, aby Twoje wystąpienie publiczne skupiło uwagę słuchaczy, to chętnie Ci w tym pomożemy. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w nagraniach podkładów do materiałów multimedialnych. Współpracujemy z wieloma lektorami, którzy użyczają swoich głosów do czytania prezentacji. W ten sposób zyskują one ciekawą formułę i wpływają na skuteczność przekazu.

Dlaczego warto zamówić lektora do prezentacji multimedialnej?

Współcześnie na rynku dostępne są programy, które potrafią przeczytać tekst w sposób zbliżony do człowieka. Pamiętaj jednak o tym, że brakuje mu naturalnej ekspresji i intonacji. Natomiast prawdziwy lektor do prezentacji wnosi pierwiastek autentyczności oraz ładunek emocjonalny. Dzięki nim referat brzmi autentycznie, zapada w pamięci odbiorców oraz skłania ich do podjęcia danego działania. Jest to szczególnie ważne w przypadku różnych wydarzeń np. szkoleń, które z reguły kojarzone są z monotonnym wykładem. Dlatego warto, przełamać sztampowe podejście do tematu i sięgnąć po innowacyjne rozwiązanie. Jest nim utrwalony na nośniku głos lektora, który zrewolucjonizuje Twoją prelekcję. Nabierze ona odpowiedniego kolorytu i stanie się interesująca. Czyli osiągniesz zamierzony rezultat w tym przypadku edukacyjny.

Lektor do czytania treści prezentacji w PowerPoint

Jeśli masz gotową prezentację w PowerPoint, to możesz ją wzbogacić o odczyt treści lub narrację do slajdów. Przydaje się to, zwłaszcza gdy Twój przekaz będzie zamieszczony na stronie internetowej jako np. instrukcja do urządzenia lub samouczek dla kosmetyczek.

W podanych przykładowych realizacjach istotny będzie wybór płci lektora oraz barwa głosu. Gdy przedmiotem prezentacji jest zagadnienie techniczne, to adresatami są zazwyczaj mężczyźni. W związku z tym zdecyduj się na zamówienie nagrania głosu męskiego.

Natomiast w sytuacji, gdy chcesz przedstawić np. sposób aplikacji lakieru hybrydowego do paznokci, to potrzebujesz kobiecego brzmienia. Będzie on brzmiał naturalnie i przekonująco w kontekście kosmetyków.
Jak widzisz właściwa decyzja, może zaprocentować sukcesem, jaki odniesie prezentacja. Może się on się przełożyć na zwiększenie oglądalności, sprzedaży lub wywołać zamierzoną interakcję.

Jak mogę zamówić głos lektora do nagrania prezentacji?

Na początek skontaktuj się z nami, a my postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom co do wyboru lektora. W zakładce „Baza głosów” znajdziesz próbki umiejętności współpracujących z nami osób. Wśród nich znajdują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy mówią w różnych językach. Dlatego, jeśli potrzebujesz nagrania, chociażby po chińsku czy indonezyjsku — jesteśmy na to przygotowani.

Jeśli wiesz, jakich umiejętności spikera poszukujesz, to powiedz nam o tym. Ustalimy termin i treść nagrania oraz jego koszt i przystąpimy do pracy. Finalnie otrzymasz wysokiej jakości podkład lektorski do prezentacji multimedialnej. Co najważniejsze będziesz mieć do niego pełne prawa autorskie. Oznacza to, że zyskasz realną możliwość wykorzystywania go w dowolny sposób. Dzięki temu możesz opublikować prezentację na swojej stronie lub rozesłać w mailingu. Zapraszamy!

Szybki kontakt

  Oszczędzamy Twój czas - wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

  Szukam lektora:

  Pole emisji:

  ...

  W jaki sposób znalazłeś Lektoring.pl?

  Nasza oferta

  Studio Nagrań Lektorskich