Bank lektorów Schowek
Znajdź lektora:

Lektor do prezentacji

Jesteśmy profesjonalnym studiem nagrań lektorskich, w którym można znaleźć lektora do prezentacji, filmu lub innego projektu multimedialnego. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby szukające zawodowych głosów. Ofertę kierujemy do klientów chcących zlecić zarejestrowanie tekstu w wersji audio. Pracują dla nas profesjonaliści, więc każdy materiał zostanie fachowo zrealizowany. Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu nagrań i dysponujemy bazą sprawdzonych lektorów. Każde zlecenie wykonujemy rzetelnie, zgodnie z wytycznymi klienta. Z nami firmowa prezentacja stanie się pasjonującą przygodą dla wszystkich pracowników, a film reklamowy na długo zapadnie w pamięci oglądających!

Nasza oferta – znajdź idealnego lektora do prezentacji

Zajmujemy się rejestrowaniem i montażem podkładów lektorskich w produkcjach dźwiękowych oraz wizualnych. Gwarantujemy profesjonalną obróbkę materiału. Współpracownicy firmy mają perfekcyjną dykcję oraz idealny akcent. U nas można znaleźć głosy, które sprawdzą się przy nagrywaniu podkładu do różnych materiałów, m.in.:

 • promocyjnych,
 • edukacyjnych,
 • informacyjnych,
 • naukowych,
 • instruktażowych.

Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów współpracy.

Na czym polega rola lektora do prezentacji?

Wiele współczesnych przedsiębiorstw wykorzystuje multimedia podczas szkoleń czy produkcji reklam. W takich przypadkach świetnie sprawdza się lektor do prezentacji. Nasi współpracownicy użyczają swego głosu, czytając tekst przekazany przez klienta. Idealnie podłożony podkład uzupełnia pojawiające się na poszczególnych planszach obrazy, wykresy czy informacje. Taki materiał można wykorzystać m.in.:

 • na szkoleniu e-learningowym,
 • w reklamie,
 • w filmie prezentującym działanie produktu lub specyfikę usługi.

Głos w tle objaśnia to, co widzą uczestnicy. Wykorzystując formę audiowizualną, zwiększa się szansę na to, że zapamiętają oni przekazywane informacje. Z naszymi lektorami prezentacje są bardziej skuteczne!

Jak stworzyć interesującą prezentację z lektorem?

W prezentacji multimedialnej głos jest podkładany do istniejącego obrazu. Przede wszystkim musi być on przyjemny dla słuchacza. Ważna jest poprawna dykcja. Wszystkie słowa powinny być wypowiadane wyraźnie, by każdy zrozumiał przekazywaną treść. Zawsze dokładnie analizujemy nagranie oraz wytyczne otrzymane od klienta. Dzięki temu możemy wybrać najlepszego lektora. Czytany tekst musi idealnie pasować do informacji pojawiających się ekranie. Należy pamiętać o tym, aby również prezentowany materiał był przedstawiony w atrakcyjnej formie. Warto stosować:

 • wypunktowania,
 • różne kolory,
 • elementy graficzne (m.in. wykresy lub zdjęcia),
 • cytaty.

Pomogą one utrzymać uwagę odbiorców. Najlepiej zmieniać zawartość plansz, naprzemiennie pokazując fotografie, tekst i wykresy. Nagrania lektorskie to ostatni etap pracy nad prezentacją. Znalezienie dobrego lektora to wyzwanie. Musi on wygłaszać poszczególne kwestie po mistrzowsku, by zawładnąć wyobraźnią uczestników szkolenia lub klientów.

Przekonaj słuchaczy do własnych racji – wybierz najlepszego lektora do swej prezentacji

Prawidłowo poprowadzona narracja wpływa na jakość przekazu. Skorzystanie z oferty nagrań lektorskich to słuszna decyzja. Dobrze dobrany głos ułatwia odbiór przekazywanych treści. Są one szybciej przyswajane przez słuchaczy. Oznacza to, że skuteczność szkolenia czy reklamy jest większa w porównaniu z klasycznym wystąpieniem. Słuchając lektora, osoby oglądające prezentację łatwiej zapamiętują informacje. Wzbogacenie materiału o dźwięk wyeliminuje konieczność samodzielnego czytania tekstu. Odbiorcy będą mogli skoncentrować się na treści. Dzięki temu można przekazać im wszystkie szczegóły w zwięzłej i łatwej do zapamiętania formie. Nagrania lektorskie dobrze sprawdzają się jako komentarz do krótkich haseł przedstawianych na slajdach. Podkład głosowy uatrakcyjni opracowany wcześniej materiał, niezależnie od tematu szkolenia lub reklamy. Zapraszamy do kontaktu! Nasi lektorzy do prezentacji chętnie przygotują każde nagranie. Zapewniamy najwyższy standard realizacji ścieżki dźwiękowej.

Szybki kontakt

  Oszczędzamy Twój czas - wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

  Szukam lektora:

  Pole emisji:

  ...

  W jaki sposób znalazłeś Lektoring.pl?

  Nasza oferta

  Studio Nagrań Lektorskich