Bank lektorów Schowek
Znajdź lektora:

Aktualności

Udzielanie głosu do reklam

Data dodania: 14.10.2022

Głos do reklamy

Głos do reklamy

Jeśli przymierzasz się do realizacji materiału marketingowego, koniecznie sprawdź naszych lektorów, którzy wykonują profesjonalne nagrania głosowe do reklamy. Prezentujemy jednego z naszych stałych współpracowników, który posiada duże doświadczenie w realizowaniu tego typu zleceń. Oferta obejmuje nie tylko podkład głosowy na potrzeby spotów radiowych czy telewizyjnych, ale też wszelkiego rodzaju prezentacji biznesowych, nagrania telefoniczne (w tym IVR), czy nawet podkłady lektorskie do filmu, w tym trailery kinowe czy zajawki. Na potrzeby klienta lektor zrealizuje też nagranie audiobooka, e-podręcznika czy innych materiałów fabularnych lub edukacyjnych. Jeśli chcesz dodatkowo urozmaicić swoją reklamę, skorzystaj z naszych różnorodnych podkładów oraz efektów dźwiękowych.

Najwyższa jakość dźwięku reklam głosowych

Wszystkie materiały głosowe realizowane przez naszych lektorów wykonywane są w profesjonalnym studio, które zapewnia najwyższą jakość dźwięku. Gotowy materiał pozbawiony jest wszelkich szumów oraz teł, które mogłyby zakłócać jego odbiór. Również sam sprzęt, z którego korzystamy, spełnia najwyższe wymogi jakościowe, w pracy wykorzystujemy m.in. edytor Pinnacle Studio z oryginalną licencją. Staramy się, aby usługi lektorskie były dostosowane do Twoich potrzeb, dlatego sam możesz określić, w jakim formacie ma zostać zapisane nagranie. Również montaż podkładu dźwiękowego wykonamy w Twoim imieniu, zostanie on odpowiednio pocięty na klatki i dopasowany do konkretnych fragmentów spotu.

Baza głosów do reklam

Jeśli jednak uważasz, że prezentowany lektor nie będzie odpowiedni do Twojego spotu, koniecznie sprawdź naszą obszerną bazę głosów. Z jej pomocą znajdziesz profesjonalistę najbardziej dopasowanego do profilu nagrania, rodzaju produktu, którego ono dotyczy czy też grupy odbiorców. W bazie dostępni są nie tylko polskojęzyczni lektorzy, ale też specjaliści z innych krajów, biegli w języku niemieckim, holenderskim, chińskim, fińskim i wielu innych. Dzięki temu możesz wykonać jeden spot i wykorzystać w nim dowolną ilość podkładów, które będą prezentować towar zagranicznym konsumentom. Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki, określając płeć, język oraz pole emisji podkładu i nawiąż kontakt z najlepszym kandydatem.

Nagrania głosowe do reklamy

Udzielam głosu do reklam radiowych i wszelkich materiałów dźwiękowych. Jeśli prowadzisz biznes i potrzebujesz podkładu lektorskiego pod prezentację multimedialną, film szkoleniowy czy inny materiał audio-video, wystarczy się ze mną skontaktować. Nagrywam także wszelkiego rodzaju id’s , jingle, spoty, trailery, zajawki, intra – dynamicznie w zależności od charakteru nagrania. Oferuję nagrania głosem polskim i angielskim. Realizuję także kompletne spoty reklamowe na potrzeby prywatne i komercyjne. Dysponuję bazą podkładów i efektów dźwiękowych w celu urozmaicenia nagrania. Co mogę zaoferować?

 • nagranie Twojego tekstu moim głosem (format *mp3 256/320 Kbps lub *wav, mono lub stereo)
 • sformatowanie nagrania i pocięcie na odpowiednie fragmenty dźwiękowe (klatki) dopasowane do materiału filmowego
 • udźwiękowienie filmów i prezentacji poprzez wczytywanie materiału do komputera, edycję, dodawanie napisów, muzyki, komentarzy oraz efektów specjalnych a następnie zgranie na taśmę lub przygotowanie profesjonalnie wyglądającej płyty DVD/VCD.
 • do pracy używam licencjonowanej wersji programu Pinnacle Studio, który jest idealnym narzędziem abyś otrzymał w pełni profesjonalnie przygotowany materiał audio-video.
 • nagranie głosowe zawsze są oczyszczane, odszumiane, usuwam niepotrzebne tła. Dostarczam czysty materiał bardzo dobrej jakości.
 • przy stałej / ciągłej współpracy na pewno zaoferuję bardzo atrakcyjne warunki finansowe.

Sprzęt: Nagrania wykonuję we własnym studiu odpowiednio przygotowanym do nagrywania dźwięku. Dysponuję w pełni profesjonalnym sprzętem:

 • Mikrofon AKG Perception 820 Tube
 • Mikrofon MXL 9000 lampowy mikrofon pojemnościowy
 • Mikser Soundcraft Spirit EPM 8
 • Mikser Soundcraft Compact 4

Szybki kontakt

  Oszczędzamy Twój czas - wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

  Szukam lektora:

  Pole emisji:

  ...

  W jaki sposób znalazłeś Lektoring.pl?

  Zobacz także

  Zapowiedzi IVR dla InterRisk S.A.

  05.10.2023

  Aktualizacja kluczowych zapowiedzi na Centralę główną dla InterRisk S.A. Nagrania realizowane w naszym studio. Wersja polska i angielska.

  czytaj dalej »

  Kampania lektorska dla OPONEO S.A.

  05.10.2023

  Ponownie na zlecenie Oponeo S.A. dokonaliśmy nagrań lektorskich do kampanii reklamowej Oponeo na kilku rynkach europejskich. Nagranie do reklam video w języku francuskim, czeskim, hiszpańskim, włoskim, holenderskim, niemieckim. Fragment ze…

  czytaj dalej »

  Rekrutacja na UW nagranie rekrutacyjne

  27.10.2022

  Podkład lektorski na zlecenie Uniwersytetu Warszawskiego, wydziału promocji dot. rekrutacji na studia. Zapraszamy do odsłuchu: https://www.youtube.com/watch?v=dRVP-U5Sv2E

  czytaj dalej »