Bank lektorów Schowek
Znajdź lektora:

Aktualności

Nagrania lektorskie do filmów produktowych MediaExpert

Data dodania: 09.05.2018

W trakcie wieloletniej działalności w branży lektorskiej realizowaliśmy nagrania dźwiękowe dla wielu popularnych marek. Jednym z naszych klientów jest firma Teriston Films, która zajmuje się realizacją spotów reklamowych dla wiodącego producenta sprzętu AGD i RTV – firmy Media Expert. To właśnie pochodzący z naszego studia lektor podkładał głos do filmów produktowych sklepu, które można odsłuchać na kanale YouTube. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami, a także do skorzystania z naszej szerokiej bazy lektorów, którzy będą ozdobą Twojego nagrania produktowego!

Czym są filmy produktowe?

W przeciwieństwie do reklamy, która oprócz prezentacji towaru zawiera też często rozbudowaną fabułę, film produktowy skupia się przede wszystkim na samym towarze. W zależności od potrzeb klienta może mieć on formę samouczka, prezentacji funkcji i zastosowań produktów czy też alternatywną instrukcją obsługi. Ze względu na minimalizm formy bardzo ważnym elementem materiału będzie lektor, którego głos powinien zachęcać odbiorców do obejrzenia materiału do końca. Dlatego też wybór głosu nie powinien być przypadkowy, szczególnie dotyczy to płci lektora. Wokale damskie można wykorzystać w filmach produktów z branży kosmetycznej, farmaceutycznej czy dziecięcej. Z kolei głos męski będzie lepiej pasować do produktów budowlanych, elektronicznych czy motoryzacyjnych.

Duży wybór głosów

Jeśli Ty również chcesz wykorzystać naszych specjalistów do tego typu nagrania, koniecznie sprawdź nasz bank głosów. Znajdziesz tam ogromny wybór profesjonalistów obojga płci, mówiących nie tylko po polsku, ale też w wielu innych językach. Jest to doskonała opcja, jeśli pragniesz sprzedawać swój produkt na zagranicznych rynkach, do jednego filmu możesz nagrać dźwięk w dowolnych językach! Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi lektorskie na najwyższym poziomie, dlatego współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i kompetentnymi osobami. Skorzystaj z prostej wyszukiwarki głosów i nawiąż z nami kontakt w celu określenia szczegółów.

 

Filmy produktowe MediaExpert

Szybki kontakt

  Oszczędzamy Twój czas - wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

  Szukam lektora:

  Pole emisji:

  ...

  W jaki sposób znalazłeś Lektoring.pl?

  Zobacz także

  Zapowiedzi IVR dla InterRisk S.A.

  05.10.2023

  Aktualizacja kluczowych zapowiedzi na Centralę główną dla InterRisk S.A. Nagrania realizowane w naszym studio. Wersja polska i angielska.

  czytaj dalej »

  Kampania lektorska dla OPONEO S.A.

  05.10.2023

  Ponownie na zlecenie Oponeo S.A. dokonaliśmy nagrań lektorskich do kampanii reklamowej Oponeo na kilku rynkach europejskich. Nagranie do reklam video w języku francuskim, czeskim, hiszpańskim, włoskim, holenderskim, niemieckim. Fragment ze…

  czytaj dalej »

  Rekrutacja na UW nagranie rekrutacyjne

  27.10.2022

  Podkład lektorski na zlecenie Uniwersytetu Warszawskiego, wydziału promocji dot. rekrutacji na studia. Zapraszamy do odsłuchu: https://www.youtube.com/watch?v=dRVP-U5Sv2E

  czytaj dalej »