Bank lektorów Schowek
Znajdź lektora:

Aktualności

Filmy wizerunkowe firmy Orotal Commodities S.A.

Data dodania: 16.06.2020

Realizacja obejmowała przygotowanie udźwiękowienia lektorskiego dla firmy Orotal Commodities S.A. – globalnej firmy handlowej, która łączy miejsca bogate w zasoby naturalne z klientami, którzy ich szukają, bez względu na to, gdzie się znajdują. Wykonaliśmy nagrania lektorskie w 4 językach po specyficznym i restrykcyjnym castingu z lektorami pracującymi dla Lektoring.pl. Usługi lektorskie obejmowały wersję angielską (uniwersalny), hiszpańską (Ameryka Łacińska), rosyjską oraz francuską.

Efekty pracy można oglądać bezpośrednio na nowoczesnej multimedialnej stronie tej firmy, która ma swoją centralę w Genewie oraz wiele oddziałów na całym świecie.

Wersja angielska:

Wersja hiszpańska:

Wersja rosyjska:

Szybki kontakt

  Oszczędzamy Twój czas - wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

  Szukam lektora:

  Pole emisji:

  ...

  W jaki sposób znalazłeś Lektoring.pl?

  Zobacz także

  Zapowiedzi IVR dla InterRisk S.A.

  05.10.2023

  Aktualizacja kluczowych zapowiedzi na Centralę główną dla InterRisk S.A. Nagrania realizowane w naszym studio. Wersja polska i angielska.

  czytaj dalej »

  Kampania lektorska dla OPONEO S.A.

  05.10.2023

  Ponownie na zlecenie Oponeo S.A. dokonaliśmy nagrań lektorskich do kampanii reklamowej Oponeo na kilku rynkach europejskich. Nagranie do reklam video w języku francuskim, czeskim, hiszpańskim, włoskim, holenderskim, niemieckim. Fragment ze…

  czytaj dalej »

  Rekrutacja na UW nagranie rekrutacyjne

  27.10.2022

  Podkład lektorski na zlecenie Uniwersytetu Warszawskiego, wydziału promocji dot. rekrutacji na studia. Zapraszamy do odsłuchu: https://www.youtube.com/watch?v=dRVP-U5Sv2E

  czytaj dalej »